Blitz

 Breaking News

Ata u rikthyen së bashku, por Cardi B ka një kusht të rreptë për bashkëshortin e saj Offset

Ata u rikthyen së bashku, por Cardi B ka një kusht të rreptë për bashkëshortin e saj Offset
January 31
16:08 2019

Ashtu siç u fol disa ditë më parë reperja e njohur Cardi B është rikthyer me bashkëshortin e saj Offset me të cilin ka edhe një vajzë. A rsyeja e ndarjes ishte tradhëtia e këtij të fundit që bëri një bujë të madhe në media. Bëhej fjalë  për disa mesazhe ku Offset fliste me dy femra të tjera për të organizuar një marrëdhënie seksuale treshe.

Cardi B është në dijeni të kësaj dhe i ka vendosur bashkëshortit një rregull të rreptë. Ai nuk duhet të mendojë kurrë për marrëdhënie në grup. Reperi duket se ka ndryshuar edhe numrin e tij të telefonit  të cilin e përdorë vetëm për projektet e tij dhe bashkëshorten.

Sipas “TMZ ata po jetojnë në shtëpinë e tyre në Atlanta ku Cardi u rikthye pasi i dha një tjetër shans reperit.

/Blitz.al/

 

Share