Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ata duhen dhe kjo punë ka marrë fund! Gjiko dhe Elita shprehin hapur dashurinë

Ata duhen dhe kjo punë ka marrë fund! Gjiko dhe Elita shprehin hapur dashurinë
May 23
12:13 2017

Prej kohësh çifti u mundua të mbante larg vëmendjes së medias lidhjen e tyre, por përsëri ata janë përfolur shumë. Kohët e fundit çifti ka filluar të jetë paksa më publik duke postuar foto dhe dedikime për njëri-tjetrin.

Mbrëmë, Gjiko ka publikuar në Insta Story për herë të parë një video me Elitën. Ata janë duke festuar dhe shprehin dashurinë për njëri-tjetrin nëpërmjet përkëdheljeve dhe puthjeve. Ata duhen dhe kjo punë ka marrë fund. Mund të themi vetëm se Gjiko dhe Elita duken shumë bukur në praninë  e njëri-tjetrit./Blitz.al/

Shperndaje