Blitz

 Breaking News

Ashtu si me lezet, Arbenita thumboi Feron!

Ashtu si me lezet, Arbenita thumboi Feron!
November 06
15:56 2019

Prej kohësh përflitet ndarja mes reperit Fero Fera dhe ish të dashurës të tij tashmë, Arbenita.

Së fundmi ish-çifti vazhdojnë jetën të ndarë mirëpo së fundmi një postim i modeles ka tërhequr vëmendjen lidhur me përshkrimin e saj. Arbenita e cila shihet të pozojë brenda një dhome, tepër sensuale shkruan bashkangjitur fotos: “Ajo është një mbretëreshë me ose pa ty”.

T’a ketë pasur për Feron vallë?

Share