Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ashton Kutcher: Fëmija i dytë do të doja të ishte vajzë

Ashton Kutcher: Fëmija i dytë do të doja të ishte vajzë
October 08
10:10 2016

Ashton Kutcher është një baba shumë i kujdesshëm . Ai ka një vajzë me gruan e tij Mila Kunis dhe janë në pritje të fëmijës së dytë. Ashton është shprehur se do ta dojë shumë fëmijën e dytë që është djalë pavarsisht se ai do të dëshironte vajzë.

“Unë isha duke shpresuar për një vajzë sepse vajza jonë është e pabesueshme. Por nuk ka problem sepse në qoftë se edhe fëmija i dytë do të ishte vajzë atëherë unë do të tentoja përsëri për të patur një djalë. Dëshira ime më e madhe është të kem 12 fëmijë.”

Gjithashtu Mila u shpreh se Ashton është shumë i përkushtuar ndaj vajzës së tyre Wyatt dhe ai  i dashuron fëmijët./Blitz.al/

Komento
Shperndaje