Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Artistja e mirënjohur mahnit me pamjen e saj për Halloween

November 02
18:39 2016

Një Halloween pa Adele nuk do të kishte fare kuptim.

Artistja britanike ka mbajtur një koncert në Dallas këtë javë dhe ka ndaluar të festojë këtë datë të rëndësishme në kalendar me pjesëtarët e grupit të saj. Si është veshur? – do të thoni ju. Ne do t’ju themi që është bërë thjesht e frikshme.

E mbani mend filmin hit të Jim Carrey-t, “The Mask”? Kështu është maskuar Adele për festën e të vdekurve dhe mund të themi se është një nga VIP-at të veshur më bukur për Halloween. Prandaj dhe këngëtarja britanike është një nga emrat më “cool” në Hollywood: di të mbajë një koncert me balada, por që të mos mërzitesh, bën shaka në çdo spektakël dhe na jep një Halloween për të mos u harruar. /Blitz.al/

Halloween 2016 / Dallas, TX

A photo posted by @adele on

Halloween 2016 / Dallas, TX

A photo posted by @adele on

adele-december-2016-ss06

Shperndaje