Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Artistët bëhen bashkë për tragjedinë belge

March 22
17:12 2016

 

Pas sulmeve terroriste në Bruksel, të martën në mbrëmje, shumë artistë, tekstshkrues, muzikantë, këngëtarë dhe kompozitorë janë bërë pjesë e dhimbjes së popullit belg. Për të shprehur dhimbjen e tyre, ata kanë përdorur rrjetin social Twitter.

Galeria më poshtë do t’ju tregojë se ç’kanë shkruar muzikantët: