Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arsyet pse disa të famshëm kanë fshirë fotot në rrjetet sociale

April 15
13:13 2016

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian
Picture 1 of 10

31 vjecarja ka hedhur një foto pas palestrës ku shkruan:” Po provoj të bëhem më mirë sec jam!” Ajo e ka fshirë menjëherë foton pasi fansat e saj e kanë akuzuar për photoshop.

Shumë të famshëm vendosin të hedhin foto të ndryshme në rrjetet sociale. Shumë herë edhe kritikohen apo japin material pa dashje për mediat. Yjet kërkojnë të japin një imazh të kuruar por jo gjithmonë duken perfektë duke “ndërhyrë” në këto foto. Megjithatë disa prej tyre e kanë kuptuar kur e kanë tepruar me modifikimet apo postime që më pas nuk u kanë pëlqyer ose janë kritikuar nga fansat dhe i kanë hequr nga rrjetet sociale. Shfletoni galerinë për të mësuar arsyet se pse disa artistë i kanë fshirë fotot nga rrjetet sociale.

Komento