Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arsyeja që emocionoi Amin këtë mëngjes

Arsyeja që emocionoi Amin këtë mëngjes
September 01
13:19 2016

Sapo kemi hyrë në muajin e parë të vjeshtës dhe për disa fëmijë sot ishte dita e parë e kopshtit.

Një nga vogëlushët që ka hyrë në kopsht për herë të parë këtë vit është djali i Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës (Amit), Joeli.

Këtë na e ka bërë të ditur vetë moderatorja, e cila ka postuar një kolazh fotosh të Joelit nga dita e parë e tij në kopsht.

“1 shtatori… Dikur ne, tani fëmijët…” – shkruan Ami në Instagram.

Ajo e ka mbyllur postimin e saj duke e uruar Joelin që të jetë sa më i lumtur tashmë që ka hedhur një hap të rëndësishëm në jetë.

1 Shtatori…Dikur ne ,tani femijet…#mytreasurejoel ❤ #kindergarten

A photo posted by Ami Event (@amardatoska) on

Etiketimet
Shperndaje