Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arsyeja pse The Weeknd ra në dashuri me Selena Gomez

Arsyeja pse The Weeknd ra në dashuri me Selena Gomez
February 10
10:51 2017

Mediat e huaja bëjnë me dije se The Weeknd është i dashuruar marrëzisht pas Selena Gomez.

Selena Gomez ka dëshirë që t’i bëjë dhuratë një makinë luksoze për ditëlindje, por ai në anën tjetër kërkon të ketë vetëm zemrën e saj. Selena për The Weeknd është një përkrahje shumë e madhe dhe gjithashtu ajo shprehet se këngëtari është një nga njerëzit më të rëndësishëm në jetën e saj.

The Weeknd ka gjetur dashurinë, madje e quan thesarin e tij, e mesa duket e njëjta gjë është edhe për Selenën.

Selena dhe The Weeknd do të kalojnë së bashku në tapetin e kuq në ndarjen e çmimeve “Grammy”./Blitz.al/

Komento
Shperndaje