Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arrestohet reperi, turi koncertor nuk shkoi siç e kishte parashikuar

Arrestohet reperi, turi koncertor nuk shkoi siç e kishte parashikuar
October 08
10:19 2017

Policia ka arrestuar reperin e njohur amerikan për një akuzë të rëndë siç është ajo e dhunës ndaj gruas.  Një grua në Shtete e Bashkuara të Amerikës , e ka akuzuar reperin 42-vjecar për dhunë ndaj saj. Nelly është vënë në pranga në Washington, gjatë një turneu muzikor pas akuzës nga një fanse.

Lajmi është bërë i ditur nga TMZ, ndërsa reperi akuzohet për dhunë të shkallës së dytë dhe është dërguar në paraburgim.

Por kjo nuk është hera e parë që Nelly ka problem me ligjin, pasi në prill të vitit 2015, Nelly ra nëpranga pasi policia e ndaloi me drogë dhe armë gjatë një turneu të tijin muzikor. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje