Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Arratisja” e ëmbël e Jonida Vokshit…

“Arratisja” e ëmbël e Jonida Vokshit…
November 19
13:46 2016

Pas premierës së  filmit të saj të parë, “Shtatë ditë”, Jonida Vokshi ka vendosur të largohet nga Tirana. Moderatorja simpatike ka postuar një video në profilin e saj në Instagram nga kryeqyteti britanik, Londra.

E veshur stil dhe me buzëqeshjen e ëmbël që e karakterizon, Vokshi duket shumë e lumtur për këtë arratisje larg Tiranës. Veç emisionit “Thurje” në Digitalb, Vokshi interpretoi edhe në komedinë “Kujtesa e ujit” në Teatrin Kombëtar.

Andaj ky pushim ishte shumë i nevojshëm për të./Blitz.al

?

A video posted by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Shperndaje