Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Armina Mevlani zbulon arsyen e tradhëtisë të Shkëlzenit dhe jo nuk e prisnim aspak!

Armina Mevlani zbulon arsyen e tradhëtisë të Shkëlzenit dhe jo nuk e prisnim aspak!
May 03
13:41 2019

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë një ndër çiftet më të komentuar në shoëbizin shqiptar. Madje veç fotove që postojnë me njëri tjetrin, Armina shpeshherë publikon edhe biseda me partnerin e saj.

Vetëm pak më parë ajo ka publikuar një bisedë në Insta story ku i zbulon tradhëtinë Zenit dhe jo nuk bëhet fjalë për vajzë tjetër por për Netflix.

Armina ka publikuar një foto në të cilën shkruhet: “Sipas një sondazhi, 46 % e çifteve bëjnë pjesë në ‘tradhëtinë e Netflix’ pasi shohin Netflix pa partnerine  tyre megjithëse kishin vendosur të shihnin bashkë”. E përbri ksaj blogerja i shkruan Shkëlzenit: “Ke diçka për të thënë për këtë?”.

Por nuk mbaron këtu, ajo ka publikuar bisedën me partnerin, ku a ii thotë se ndihet fajtor për këtë “tradhëti” dhe Armina shkruan: “Ok të paktën e pranon”.

Epo pas këtij gjyqi publik është e sigurt që Shkëlzeni nuk do ta tradhëtojë më me Netflix./Blitz.al/

 

Share