Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Armina Mevlani, tashmë mund ta gjeni në tregjet botërore

May 20
18:31 2016

 

 

Tashmë nuk është gjë e re që Armina Mevlani është një personazh i kërkuar nga revista prestigjioze të modës për të kryer sete fotografike. Pak muaj më parë ajo ishte pjesë e Paris, London dhe New York Fashion Week dhe revista “Velvet” shkrepi disa fotografi të saj, për t’i përdorur për editorialin e verës, “Summer”.

Dhe më në fund revista doli. Këtë e ka bërë të ditur edhe Armina vetë me një postim në Instagram, ku tregon se revista është në treg.

Disa prej fotove të editorialit mund t’i gjeni në galerinë më sipër:

Komento
Etiketimet
Shperndaje