Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Armina Mevlani: Si u ndjeva kur Berisha foli publikisht për mua…

Armina Mevlani: Si u ndjeva kur Berisha foli publikisht për mua…
October 07
18:47 2016

Bloggerja e modës Armina Mevlani ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina” të moderatores Rudina Magjistari.

Në një intervistë të dhënë për aktivitetin e saj, ndër të tjera Armina ka folur edhe në lidhje me marrëdhënien e saj me familjen e Shkëlzenit, si dhe për deklaratat e ish-kryeministrit Berisha në emisionin “Xing me Ermalin” .

“Sigurisht që u ndjeva mirë, m’u bë qejfi”, – tha Armina, duke iu referuar fjalëve të Sali Berishës pak ditë më parë se ai e kishte bekuar lidhjen e djalit të tij me Arminën.

Gjithashtu ajo ka dashur të sqarojë faktin se asnjëherë nuk ka pasur probleme me familjen Berisha dhe se prej kohësh ata komunikojnë dhe takohen, edhe familjarisht. /Blitz.al/

Shperndaje