Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Armina Mevlani, një nuse e devotshme: “Sali Berisha e meriton t’ja lash këmbët me flori!”

Armina Mevlani, një nuse e devotshme: “Sali Berisha e meriton t’ja lash këmbët me flori!”
April 17
12:53 2018

Në “Kurthin e Piter Pan” mbrëmjen e djeshme, blogerja Armina Mevlani ka folur shumë hapur lidhur me relatat që ajo ka me familjen e saj të dytë, familjen Berisha.

Në rolin e Pipit, Rudina Dembacaj e ka pyetur nëse Armina Mevlani ia lanë këmbët vjehrrit të saj Sali Berishës siç e do zakoni.

“Po mirë ai me flori e meriton t’ja lash” – ka thënë duke qeshur Armina.

Epo Armina, e fitove statusin e nuses me këtë deklaratë dhe zemrën e të gjithë dashamirësve të ish kryeministrit Berisha. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje