Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Armina Mevlani: Koha e duhur për joga…

Armina Mevlani: Koha e duhur për joga…
October 20
16:24 2016

Armina Mevlani kohët e fundit ka qenë duke ndjekur eventet e modës të zhvilluara në vende të ndryshme në botë. Destinacioni i saj i fundit ka qenë Turqia, pasi ajo mori pjesë në Javën e Modës në Stamboll.

Duket se udhëtimet e kanë lodhur paksa blogeren, kështu ajo ka vendosur të ushtrojë joga. Joga konsiderohet një ushtrim relaksues. Armina pak minuta më parë ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet duke pushuar pranë një ambienti rrethuar nga gjelbërimi dhe një pishinë.

“Momenti i jogës në stinën time të preferuar #vjeshtë #paqe”, – shkruan Armina në Instagram./Blitz.al/

#Yoga moment in my favorite season of the year #autumn #namaste #peace

A photo posted by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Shperndaje