Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Armina kalon kufijtë. Ja ku do mund ta shihni

April 21
22:43 2016

 

Duket se Arminës po i ecën mirë fati, pasi është duke ngjitur shkallë të rëndësishme për karrierën e saj. Pas bashkëpunimit me Dolce & Gabanna, Armina shfaqet në revistën ndërkombëtare Velvet, që del në treg çdo muaj.

Bukuroshja është pjesë e një editoriali të kësaj reviste, ku ashtu si edhe shfaqet në foton e publikuar në faqen zyrtare të Velvet në Instagram, Armina duket mjaft tërheqëse.  Nën kombinimin bezhë të veshjes së Ermanno Scervino, çantës Braccialini, bizhuve Roberto Coin  e këpucëve Loriblu, të gjithë këto emra shumë të famshëm në botën e modës, ajo duket mjaft joshëse dhe femërore. Mes emrash ndërkombëtarë e punës së vazhdueshme që po bën, Armina shënon një tjetër arritje në fushën e modës, që ka qenë gjithnjë pasioni i saj më i madh.

Shperndaje