Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Armela e Big Brother 9 paska qenë e lidhur me një Christian Grey!

Armela e Big Brother 9 paska qenë e lidhur me një Christian Grey!
February 12
18:07 2018

Armela Hyseni, ish-banorja e Big Brother 9 ka qenë një ndër personazhet më të pëlqyer dhe të komentuar të edicionit të fundit.  Bukuroshja ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për muaj me rradhë, herë për historitë e saj personale e herë për pamjen fizike.

Pak ditë më parë ajo ka qenë në Cineplexx për të parë premierën “50 Shades Freed”, filmit të shumëpërfolur kohët e fundit me protagonist personazhet Anastasia Still dhe Christian Grey. Në intervistat e zhvilluara nga Blitz.al mbi filmin, Armela na ka rrëfyer një detaj nga jeta e saj.

Gazetari e ka pyetur nëse ajo e ka gjetur Christian Greyn e saj dhe ish-banorja është përgjigjur:

“ E kam patur një si Christian Grey, prandaj nuk është se më bën përshtypje ai.”

Oops,  Armela paska qenë e lidhur me një Grey?/Blitz.al/

Komento
Shperndaje