Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Armela e BB9: Mami shpresonte që unë të lidhesha me Damianon

Armela e BB9: Mami shpresonte që unë të lidhesha me Damianon
May 13
20:19 2017

Pas daljes nga Big Brother Armela i  tregoi të gjitha në “Thumb” si e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Ish–banorja tregoi gjithçka mbi eksperiencën e saj në shtëpi, planet e afërta, marrëdhënien me Damianon dhe jo vetëm kaq.

Personi që i ka ndjekur gjatë gjithë kohës nga kamerat e tashmë dhe  nga afër, është mamaja e Armelës.

“Që përpara se të bëheshim bashkë, mami kishte dashur që të isha në çift me Damianon. Ajo ka qenë në studio në momentin kur Damiano u rikthye në shtëpi dhe ka duartrokitur pafund. I erdhi mirë që zgjodha të duhurin.”- është shprehur Armela.

Duket se mamaja e saj e mbështet lidhjen e Armelës me Damianon./Blitz.al/

Shperndaje