Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arilena Ara rrëfen se kush ia ka marrë virgjërinë

Arilena Ara rrëfen se kush ia ka marrë virgjërinë
May 28
08:14 2017

Jeta private e artistëve ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut, sidomos kur bëhet fjalë për personazhe hermetike si Arilena Ara.

Në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, Arilena u pyet nga mikrofoni i “Thumb” lidhur me veshjet dhe fustanin e bardhë. E vënë para faktit që fustani i bardhë i nusërisë simbolizon virgjërinë, Arilena u pyet se cila do të ishte ngjyra e fustanit të saj të nusërisë nëse do ta vishte tani.

Dhe përgjigjja e Arilenës ishte: “E zeza! E zeza është në modë tashmë…”. Por kur asaj iu tha se e kuptuam që nuk ishte e virgjër, Arilena reagoi: “Eee, vonë e paske marrë vesh…”.

Por kush ia ka marrë Arës virgjërinë?

“Nëntori ma mori”, – u përgjigj këngëtarja me humor.
Duket se nëntori ia paska marrë të gjitha Arilenës, dashurinë, virgjërinë…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje