Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ariana Grande premton shumë “nxehtësi” në klipin e ri

Ariana Grande premton shumë “nxehtësi” në klipin e ri
August 27
13:58 2016

Ariana Grande ka vendosur të na “ngacmojë” sot me një teaser prej 23 sekondash në rrjetet sociale, ku na jep një sekuencë të shkurtër të asaj ç’ka pritet të shohim në klipin, që do të publikohet nesër mbrëma.

Teaser-i i “Side to Side” na shfaq pamjet e një bregdeti shkëmbor, si dhe Arianën më seksi se kurrë. Surprizë mbetet akoma Nicki Minaj dhe skenat e tjera të këtij klipi, i cili me gjasa do të jetë shumë veror dhe i nxehtë.

“Side to Side” pritet të publikohet pas performancës që Ariana Grande dhe Nicki Minaj do të bëjnë në skenën e Madison Square Garden, New York, për MTV Video Music Awards 2016. /Blitz.al/

 

 

Etiketimet
Shperndaje