Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arian Çani fton Ramën në studio, Jul Deda reagon publikisht: “Ngatërrim zorrësh”

Arian Çani fton Ramën në studio, Jul Deda reagon publikisht: “Ngatërrim zorrësh”
October 28
09:14 2017

Me siguri intervista e djeshme e Arian Çanit dhe kryeminstrit të vendit Edi Ramës ka arritur një shikueshmëri të lartë sepse pas zhurmës mediatike që mori komunikimi i ashpër midis Ramas dhe gazetarëve ky i fundit nuk kishte folur për asnjë media.

Sigurisht mes batutash dhe të qeshurave, intervista pati mjaft interaktivitet ndërkohë që mesa duket nuk i ka pëlqyer Jul Dedës i cili e ka quajtur ftesën e Edi Ramës një mënyrë promovimi nga Arian Çani. Më tepër sesa për bisedën me Ramën, Juli ishte i shqetësuar për faktin që kjo bisedë i mori shumë kohë Çanit të cilit ju desh të përcillte më shpejtë aktorët e ftuar pas Ramës për mungesë kohe.

Statusin e plotë të tij në Facebook e keni më poshtë ndonëse ky i fundit ka vendosur ta fshijë më pas reagimin e tij, por që gjithsesi ka qarkulluar në portale menjëherë pas publikimit.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje