Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Argjentina Ramosaj dhuron puthjen më të ëmbël në buzë… por jo bashkëshortit

Argjentina Ramosaj dhuron puthjen më të ëmbël në buzë… por jo bashkëshortit
March 29
18:21 2017

Puthja në buzë supozohet që t’i dhurohet bashkëshortit apo personit të zemrës, por ky nuk është rasti i këngëtares së njohur Argjentina Ramosaj.

Ajo ka publikuar para pak minutash një foto duke i dhënë një puthje të birit në buzë. “Love” (Dashuri) – shkruan këngëtarja përbri kësaj fotoje shumë të bukur në natyrë.

Argjentina solli në jetë Noah-n në korrik të vitit 2015 e që prej atij viti duket se jeta e këngëtares është bërë akoma dhe më e bukur! /Blitz.al/

Image may contain: one or more people, tree, grass, plant, sky, outdoor and nature

Share