Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ardit Gjebrea, një deklaratë dashurie 360 gradë

Ardit Gjebrea, një deklaratë dashurie 360 gradë
May 18
15:29 2016

Ditën e sotme, djali i kantautorit dhe moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Jon Gjebrea, feston ditën e tij të lindjes.

Babai i tij, Arditi, ka përdorur llogaritë e tij në rrjetet sociale për të uruar të birin. Ai ka postuar një foto bashkë me të shoqen dhe dy fëmijët dhe shkruan: “…kur dashuria rrethon 360°. Gëzuar ditëlindjen!”

Në vazhdën e urimeve të Jon Gjebreas, bashkohemi edhe ne duke i uruar gëzuar ditëlindjen!

 

 

…kur dashuria rrethon 360°. Happy birthday! @jon.gjebrea

A photo posted by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje