Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ardit Gjebrea i drejtohet stafit: Jemi një familje

Ardit Gjebrea i drejtohet stafit: Jemi një familje
October 18
17:02 2016

Ditën e sotme, moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka drekuar me stafin e tij të emisionit “E diela shqiptare”.

Arditi ka mbledhur të gjithë stafin së bashku për t’i falënderuar për punën e madhe që ata bëjnë.

Ai ka postuar një foto në Instagram dhe shkruan: “Nuk kemi festë e as ditëlindje, thjesht jemi stafi që përgatisim #edielashqiptare. Jemi bashkë sepse dashurojmë dhe besojmë në atë ç’ka bëjmë. E duam dhe respektojmë njëri-tjetrin, jemi një familje!”

Moderatori zakonisht tregohet shumë i kujdesshëm me njerëzit që e rrethojnë dhe për këtë gjë është përgëzuar nga shumë fansa, të cilët kanë komentuar në këtë foto./Blitz.al/

arditi

Komento
Shperndaje