Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ardian Bujupi në mesin e yjeve ndërkombëtarë

Ardian Bujupi në mesin e yjeve ndërkombëtarë
September 29
19:21 2016

Ardian Bujupi dhe Dj Dalool patën shumë sukses me bashkëpunimin e tyre “Na jena njo”. Pas kësaj duket se Ardian Bujupi nuk ndalet dhe synon të futet në tregun ndërkombëtar.

Ai  prezanton një tjetër bashkëpunim me tre këngëtarë të njohur ndërkombëtarë.

Sipas “Prive”, së shpejti Bujupi do të publikojë këngën “Kiss Kiss” në bashkëpunim me Willy William, Big Ali dhe Mohomodi.

Nuk na ngelet gjë tjetër veçse të presim publikimin e këngës më të re të Bujupit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje