Blitz

 Breaking News

Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë: “Mirupafshim atje lart”

Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë: “Mirupafshim atje lart”
February 21
10:06 2020

Arbana Osmani ditën e djeshme ka humbur një njeri të shtrenjtë të familjes.

Gjyshja e saj ka ndërruar jetë dhe këtë lajm të hidhur e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Moderatorja e njohur ka publikuar një foto krah gjyshes së saj ku të dyja shfaqen të lumtura duke i buzëqeshur kameras. Arbana ka dashur të sjellë ndërmend këtë kutjim  të bukur të gjyshes, duke e kujtuar për momentet e lumtura që kishin kaluar së bashku.

“Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”- duke e shoqëruar shkrimin me një zemër të kuqe.

/Blitz.al/

 

Share