Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu mike të ngushta, Eduart Grishaj shpreh xhelozinë!

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu mike të ngushta, Eduart Grishaj shpreh xhelozinë!
August 16
09:51 2019

Tashmë të gjithë e dimë se moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mike të ngushta prej shumë kohësh.

Vajzat kalojnë shumë momente me njëra tjetrën të cilat nuk ngurrojnë ti ndajnë edhe me ndjekësit në Instagram. Por duket se dikush është bërë xheloz dhe po flasim pikërisht për Eduart Grishaj, partnerin e Arbanës.

Moderatorja ka publikuar një foto me Xhemin mbrëmjen e djeshme dhe ai që ka spikatur ka qenë pikërisht komenti i Eduartit.

“Kur do ikë kjo Xhemi?”- ka shkruajtur ai dhe kaq ka mjaftuar që të fillojë humori në komentet mes tyre./blitz.al

Share