Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Anxhelina Hadërgjonaj shijon “porno show” nga Amsterdami

Anxhelina Hadërgjonaj shijon “porno show” nga Amsterdami
November 04
12:12 2016

Destinacioni i fundit i këngëtares Anxhelia Hadërgjonaj është Amsterdami. Pikërisht në vendin ku çdo gjë e ndaluar në vendet e tjera atje është e ligjshme.

Ajo ka postuar në Insta Stories një foto nga Amsterdami, ku në reklamën e një lokali shkruhet: “Live Porno Show”.

Faktikisht ajo ç’ka na bën kurioz është nëse ka hyrë këngëtarja në këtë lokal! Në fund të fundit, kur shkoi aty pse mos ta shikojë edhe një shfaqje porno?! Sepse çfarë bën në Amsterdam mbetet në Amsterdam… /Blitz.al/

anxhelina

Shperndaje