Blitz

 Breaking News

Anxhelina Hadërgjonaj një ndër vajzat seksi të showbizit sot, ja si dukej ajo e vogël

Anxhelina Hadërgjonaj një ndër vajzat seksi të showbizit sot, ja si dukej ajo e vogël
November 16
10:52 2017

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj na ka surprizuar gjithmonë me fotot e saj në rrjetet sociale. Madje ajo është cilësuar si një ndër vajzat më të bukura të showbizit. Por a jeni kurioz të dini se si ka qenë ajo e vogël?

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja ka publikuar një fotot nga fëmijëria në Insta Story. Ajo është pranë nënës së saj Albëries si dhe motrës Antigonës. Nga foto që vetë Anxhelina ka publikuar shohim se ajo ka qenë një fëmijë mjaft i bukur, edhe veç saj nuk mund të anashkalonim as Albërien e cila duket në super formë.

Kot nuk thonë: “Bëmë mama të të ngjajë”./Blitz.al/

Share