Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Anxhelina Hadërgjonaj në krah të reperit të famshëm

(Video) Anxhelina Hadërgjonaj në krah të reperit të famshëm
September 02
13:56 2016

Anxhelina Hadërgjonaj prej disa kohësh ndodhet në Amerikë për studime, por edhe karriera e saj po ecën mjaft mirë.

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja ka postuar në Instagram foto dhe video ku shihet përkrah reperit Usher dhe balerinës Teyana Taylor. Nuk dihet ende nëse këngëtarja mendon për ndonjë bashkëpunim me reperin e famshëm apo midis tyre ka thjesht shoqëri.

E rëndësishme është se Anxhelina ka filluar të krijojë njohje me njerëz me famë botërore në Amerikë  dhe po përpiqet të jetë pjesë e tregut muzikor. Madje, një foto e tillë, në krah të dy yjeve, nuk mund të lihej pa komente. Përveç ndjekësve të saj nuk kanë munguar as komentet e familjarëve./Blitz.al/

Capture

 

 

Shperndaje