Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Anxhela Peristeri zbulon sozinë e saj

Anxhela Peristeri zbulon sozinë e saj
December 27
18:25 2016

Këngëtarja Anxhela Peristeri nëpërmjet një fotoje në Instagram ka zbuluar sozinë e saj.

Ajo ka postuar një foto kolazh të mbesës dhe vetes kur ka qenë e vogël. Maira është vajza e kushërirës së Anxhelës dhe ato duken si dy pika uji.

Bashkangjitur me këtë kolazh këngëtarja shkruan: “Unë dhe Maira. Si mendoni, ngjajmë?”

Mund të themi se përveç cilësisë së fotos ato janë identike me njëra-tjetrën dhe ngjajnë kaq shumë sikur Maira të ishte vajza e Anxhelës. /Blitz.al/

anxh

 

Komento
Shperndaje