Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Anxhela Peristeri sqaron të vërtetën pas videos ku prekte zonën intime

Anxhela Peristeri sqaron të vërtetën pas videos ku prekte zonën intime
June 12
09:31 2017

Të gjithë e kemi parë videon e Anxhela Peristerit që po qarkullon së fundmi nëpër rrjetet sociale, ku këngëtarja shfaqet duke prekur vendet intime.

Të vërtetën e kësaj videoje që shkaktoi të qeshura në Facebook, Instagram etj., Anxhela ka zgjedhur ta tregojë në intervistën e saj për “Thumb”.

Me të qeshura dhe ashtu, me natyrën e saj të drejtpërdrejtë, ja si është shprehur këngëtarja: “Ishte thjesht një veprim instiktiv, i momentit, që nuk tregon asgjë. Edhe në qoftë se do më kishin ardhur menstruacionet, siç tha gjysma e njerëzve, nuk është ndonjë gjë e çuditshme. Sepse të gjitha vajzave u vijnë, kështu që nuk është ndonjë gjë kaq: Uau!”.

Ja, shkurt, qartë dhe pastër…Anxhela i sqaroi të gjithë! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje