Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

“Ani syn, bëje veç për të!”, Damiano lançon klipin e tij të dytë!

“Ani syn, bëje veç për të!”, Damiano lançon klipin e tij të dytë!
December 12
18:11 2017

Ashtu siç edhe premtoi, Damiano sapo prezantoi klipin e tij më të ri “Ani Syn”.

Me muzikë të Irkenc Hykës dhe tekst të Petro Xhoros, Damiano realizoi klipin e dytë, i cili me siguri do ta “thyejë” atë të parin.

Fillimisht i këndoi dashurisë, ndërsa tani i këndon pikërisht asaj duke na i përshkruar sado pak. Por pavarësisht të gjithave silikonit apo shisheve në club ai sërish e kërkon! Klipi i realizuar në një ambient të thjeshtë na bën të fokusohemi më tepër tek kënga dhe atë për ç’ka këngëtari flet.

Me plot vetbesim Damiano u kthye sërish dhe është e sigurt që as këtë herë nuk do të zhgënjejë, për më shumë detaje ndiqni klipin.
/Blitz.al/
 

 

Share