Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Angeline Jolie flet për herë të parë pas ndarjes me Brad Pitt

Angeline Jolie flet për herë të parë pas ndarjes me Brad Pitt
November 11
15:45 2016

Muajt e fundit, Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë kthyer në personazhet më të përfolur të Hollyëood-it për shkak të ndarjes së tyre dhe akuzave se  Pitt ka abuzuar me fëmijët e tij.

Këtë javë, aktori i njohur ka rezultuar i pafajshëm nga të gjitha akuzat për abuzim nga Departamenti i Shërbimit për Fëmijë dhe Familje në Los Angeles. Për të reaguar lidhur me këtë, zëdhënësi i Jolie ka dhënë një deklaratë në emër të aktores, duke thënë: “Detyra e departamentit është të sigurohet që fëmijët janë mirë me shëndet dhe të sigurt. Angelina ka thënë që në fillim se ajo ndjen që duhet të bëjë diçka për fëmijët e saj, për shëndetin dhe mirëqenien e tyre”.

Kjo është hera e parë që Angeline Jolie flet publikisht lidhur me marrëdhënien e saj me Pitt apo me fëmijët. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje