Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Amy Schumer: Nuk po përpiqem të kem miq të famshëm

Amy Schumer: Nuk po përpiqem të kem miq të famshëm
August 24
17:41 2016

Amy Schumer mund të jetë një yll i madh por kjo nuk do të thotë që është e interesuar për famën që mund të marrë nga të tjerët.

Ajo ka thënë se festat me njerëz të famshëm në Hollywood janë një makth i keq. Madje në vend që të shijojë pjesmarrjen në Met Gala ka thënë : “Met Gala për mua është si një ndëshkim”.

Ajo ka një grup shoqëror dhe dëshiron të mbetet brenda atyre kornizave. Schumer shoqërohet me Jennifer Lawrence, Lena Dunham, Chris Rock por nuk përpiqet që të ketë sa më shumë miq të famshëm. /Blitz.al/

Shperndaje