Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ami flet për shtëpinë e saj luksoze: Vitin e Ri do ta kalojmë atje!

Ami flet për shtëpinë e saj luksoze: Vitin e Ri do ta kalojmë atje!
November 23
17:21 2016

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi pas dy javësh do të transferohen në shtëpinë e tyre të re. Çifti më i përfolur i showbiz-it do të jetojnë tashmë në një nga zonat më të pasura në Tiranë, aty ku banojnë personazhet më të famshëm dhe të pasur në Shqipëri.

“Do të transferohemi pas dy javësh. Është një shtëpi trekatëshe dhe shumë komode. Donim të kishim një hapësirë më të madhe dhe thamë, pse jo?”- ka thënë Ami, e ftuar në programin “Rudina” të moderatores Rudina Magjistari.

“Kur punon shumë do të kesh një jetë sa më të mirë dhe të shijosh frytet e punës”, – ka thënë Ami./Blitz.al

Shperndaje