Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“amfAR 2018″: Si u veshën Bleona Qereti dhe VIP-at e showbizit botëror?

“amfAR 2018″: Si u veshën Bleona Qereti dhe VIP-at e showbizit botëror?
May 18
10:20 2018

Është mbajtur mbrëmjen e djeshme në “Cannes”, mbrëmja speciale gala e “amfAR” ku çdo vit, personazhe të njohura nga e gjithë bota parakalojnë në Tapetin e Kuq duke dhuruar gjithashtu donacione për kauzat që “amfAR” lançon çdo vit.

Menjëherë, mediat e huaja kanë zbardhur edhe listat e veshjeve më të mira që kanë parakaluar ndërkohë që nëpërmjet Instagramit arritëm të shihnim edhe kombinimin që kishte zgjedhur Bleona Qereti, këngëtarja e cila prej kohësh tashmë është pjesë e listës së të ftuarve të këtij eventi.

@amfar #now

A post shared by Bleona (@bleona) on

Stream @amfarlive now . Link in bio

A post shared by Bleona (@bleona) on

Si gjithmonë, Bleona provokuese ka zgjedhur edhe këtë herë një fustan të ndritshëm, me thekë të shpeshta ku dukshëm i dallojnë hiret e saj pasi copa e përdorur për fustanin është gati transparente.

Ndërkohë yje të tjerë që u veshën bukur janë të renditur së më poshtë:

ADRIANA LIMA

ALESSANDRA AMBROSIO

KRISTEN STEWART

SHANINA SHAIK

PARIS HILTON

Komento

Shperndaje