Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Amber Rose tregon asetet e saj në festën në Karaibe

Amber Rose tregon asetet e saj në festën në Karaibe
April 04
16:32 2016

Amber Rose ka habitur me format e saj mbrëmjen e të shtunës në një festë në Karaibe.

Në festën e organizuar nga vetë ajo, Amber Rose i ka lënë shumë pak vend imagjinatës së të ftuarve për sa i përket pamjes joshëse.

Të gjithë sytë ishin të fokusuar tek Amber. Përveç dekoltesë së theksuar, fustani i tregonte Amber-it një fundshpinë perfekte. Problemi i saj i vetëm ishte se duhej të mbante nën kontroll gjoksin që po i “shpërthente” nën atë fustan. Por nuk ishte vetëm kjo. Ajo fliste me krenari dhe shumë vetëbesim.  Amber dukej shumë e lumtur në festën e saj  për shkak të suksesit të aplikacionit të saj MuvaMoji. Vetëm dy ditët e para thuhet se ka fituar 4 milionë $ me këtë projekt. Amber ka marrë një shumë të konsiderueshme parash për nisjen e këtij projekti dhe vetëm nga shitjet e ditëve të para ka fituar rreth 2 milionë $.

amber 3

Etiketimet
Shperndaje