Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Amber Rose: “Sapo bëra një treshe dhe ma shpifi”

Amber Rose: “Sapo bëra një treshe dhe ma shpifi”
September 08
20:22 2016

Amber Rose mund të jetë një nga femrat më seksi në Hollywood dhe mund të zgjojë dëshirat seksuale sa herë që shfaqet në publik, por kjo s’do të thotë se i pëlqen të bëjë marrëdhënie seksuale me shumë persona.

Ajo ka folur ekskluzivisht për TMZ rreth marrëdhënies treshe me një djalë e një vajzë, duke thënë se ishte një eksperiencë jo e këndshme për të. Në fakt, 32-vjeçarja ka thënë se sheh makthe çdo natë pas asaj marrëdhënieje. Arsyeja se pse Amber-it nuk i kishte pëlqyer marrëdhënia treshe është se nuk ishte pasion.

“Nuk ka fare pasion dhe në mungesë të tij asgjë nuk është interesante”, – ka thënë moderatorja.

Ky është episodi i parë i show-t “Loveline”, ku Rose është moderatore dhe e ka nisur me një bum të madh. Mezi po presim të shohim episodin e radhës. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje