Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Amber Rose ka një sekret për lëkurën e shndritshme… nuk janë produktet kozmetike

Amber Rose ka një sekret për lëkurën e shndritshme… nuk janë produktet kozmetike
October 14
19:24 2016

Kur vjen puna te të folurit para kamerave apo për intervista, Amber Rose nuk mban asgjë për vete, por i tregon të gjitha.

Këtë herë ajo ka treguar se cili është sekreti i saj për lëkurën shkëlqyese: masturbimi.

“Për lëkurën time të shndritshme? Masturbimi!” – ka thënë Rose për “Glamour”. “Do të doja të kisha kohë për të masturbuar çdo ditë në realitet, por nuk e bëj dot. Them shumë gjëra në “The Amber Rose Show”, sepse jam shumë e tërhequr nga seksi. I them të gjitha gjërat shumë seriozisht”.

Nuk jemi të sigurt nëse masturbimi funksionon, por pse jo, ta provojmë… /Blitz.al/

Shperndaje