Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Amber Heard shfaqet përsëri me shenja dhune në publik

Amber Heard shfaqet përsëri me shenja dhune në publik
August 14
19:06 2016

...

Amber Heard ka arritur në aeroportin e Los Angelos ditën e premte. Amber ka qëndruar në Londër prej pak kohësh dhe është rikthyer në Los Angelos për të mbyllur dokumentet e divorcit me ish-bashkëshortin e saj Johnny Depp. Amber edhe këtë herë është parë me disa shenja dhune në krahun e majtë. Aktorja qëndronte e qetë, por dukej qartë shqetësimi i saj për divorcin.

Zëdhënësi i saj ka refuzuar të komentojë situatën, madje as nuk ka pranuar të flasë për shenjat në krahun e aktores. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje