Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Almeda Abazin e akuzojnë për operacione plastike, reagon Tolgahan: Habitem që bëhen çështje e ditës fotot në moshën 15 vjeçare!

Almeda Abazin e akuzojnë për operacione plastike, reagon Tolgahan: Habitem që bëhen çështje e ditës fotot në moshën 15 vjeçare!
April 17
10:15 2018

Almeda Abazi është një ndër personazhet e preferuar në Shqipëri dhe Turqi.

Së fundmi ajo është akuzuar nga mediat turke se ka bërë operacione plastike, në të cilat janë publikuar disa foto të Almedës në moshën 15 vjeçare dhe sot. Shihet qartë ndryshimi por kjo gjë duket se nuk i ka pëlqyer aspak partnerit të saj. Ai ka reaguar duke thënë se Almeda ka bërë vetëm dy ndërhyrje në hundë dhe asgjë tjetër.

“Ka bërë dy ndërhyrje në hundë, por nuk ka patur ndërhyrje tjetër. Habitem me faktin si mund të bëhen çështje dite foto të moshës 15 vjeçare”.

Pra, mesa duket Tolghan nuk e ka pëlqyer aspak këtë që po flitet dhe ka vendosur me çdo kusht të mbrojë partneren e tij./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje