Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Almeda Abazi tashmë këngëtare! Bashkëpunon me një nga producentët më të njohur në Turqi

Almeda Abazi tashmë këngëtare! Bashkëpunon me një nga producentët më të njohur në Turqi
August 14
08:57 2018

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare e cila deri pak javë më parë moderoi “Dancing With the Stars” i paralajmëroi fansat e saj se shumë shpejt kishte përgatitur një surprizë për ta. Në projektet e saj të afërta pavarësisht se me profesion është aktore, Almeda pranoi se do të tentonte të bënte muzikë. Dhe ja që e mbajti fjalën.

Aktualisht Almeda është duke xhiruar videoklipin e këngës “Alabama”. Prej ditësh ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram momente dhe prapaskena nga xhirimet e klipit i cili do të jetë në bashkëpunim me Burak Yeter, një producent mjaft i njohur në Turqi.
Tolgahan Sayisman, aktori i njohur turk njëkohësisht bashkëhsort i Almedës, i ka qëndruar prana bukuroshes shqiptare duke qëndruar prapa kamerave për të parë se gjithçka po shkon mirë.
Veshja që Almeda ka zgjedhur për klipin, të paktën njëra prej tyre është një fustan i zi i gjatë, me dekolte të hapur. Klipi është xhiruar në pyll dhe në breg det. Ndiqni disa nga momentet./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

U qyqja ! 🙀😹 #ALABAMA

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

 

View this post on Instagram

 

So excited 😍💃🏻 #ALABAMA 🔜🎵 @burakyeter

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

 

View this post on Instagram

 

🦋 #alwayswithme

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

Share