Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Almeda Abazi “e dashuruar” me këtë aktor turk… që nuk është Tolgahan

Almeda Abazi “e dashuruar” me këtë aktor turk… që nuk është Tolgahan
November 04
11:32 2016

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi, e cila e zhvillon karrierën e saj në Turqi, duket se adhuron shumë këtë aktor turk, që nuk është i dashuri i saj. Tolgahan Sayışman, aktori i mirënjohur turk, ka marrë zemrën e ish-miss Shqipërisë dhe të dy janë duke jetuar një romancë shumë të bukur dashurie.

Por Abazi, përveç partnerit të saj, ka simpati për një tjetër aktor (shumë i njohur edhe për publikun shqiptar), Halit Egenc. Ish- protagonisti i “Sulejmanit të Madhërishëm” duket se ka nisur një tjetër projekt televiziv dhe këtë na e bën me dije vetë Almeda.

“E dashuroj atë”, – shkruan Abazi në këtë foto që ka postuar në Insta Stories. A të jetë bërë Tolgahan xheloz nga ky postim?

Shperndaje