Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alma Bektashi shfaqet pas ndërhyrjes kirurgjikale

Alma Bektashi shfaqet pas ndërhyrjes kirurgjikale
November 21
15:55 2016

Këngëtarja Alma Bektashi ka munguar këtë periudhë në daljet e saj publike, edhe pse është folur në media për të. Disa muaj më parë, Blitz.al publikoi lajmin për ndërhyrjen kirurgjikale që artistja kishte vendosur të bënte në hundë. Ndryshimi në pamjen e saj duket qartë dhe është bërë në mënyrën më të mirë të mundshme. Alma duket njësoj dhe ky ndryshim nuk është drastik. Gjatë kësaj periudhe ajo ka zgjedhur të mos shfaqet me fytyrë as në mediat sociale, por pak minuta më parë, veç ndryshimit të flokëve, na ka treguar edhe pamjen e re.

Ish-trajnerja e “The Voice” duket se ka bërë zgjedhjen e duhur për të bërë këtë ndërhyrje pa kërkuar hundën perfekte alla Victoria Beckham që jemi mësuar tashmë ta shohim te personazhet e njohura.

alma

alma-1

 

Komento
Shperndaje