Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alketa Vejsiu krenare për vajzën e saj: “Zoti na ka shpërblyer, është zemra jonë”!

Alketa Vejsiu krenare për vajzën e saj: “Zoti na ka shpërblyer, është zemra jonë”!
December 06
15:00 2017

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu e ka mbajtur gjithmonë shumë hermetike jetën e saj private. Ajo ka folur shumë rradhë për familjen e saj përveç ndonjë urimi në rrjetet sociale për fëmijët e saj.

E pikërisht kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme ku në një postim në profilin e saj në Instgram ajo ka uruar vajzën e saj Nicola sepse  ajo  mban  emrin e një feste shumë të veçantë për të krishterët siç quhet në gjuhën shqipe “Shën Kolli i Dimrit” (Saint Nicholas of Winter).

Ajo përveç urimit ka shprehur edhe dashurinë dhe sa krenare është ajo për vajzën e saj , për zemrën dhe mëndjen e saj të bukur.Ajo ndihet me fat sepse siç thote edhe vetë Vejsiu Zoti i ka shpërblyer me të.  Shkrimin, Alketa e ka mbyllur me nje urim për të gjithë fëmijët me të njëjtin emër si vajza e saj.

Postimi i plotë i Alketa Vejsiut:

Komento
Shperndaje