Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alis në gjurmët e babi Blendit, ja çfarë bën e vogla…

Alis në gjurmët e babi Blendit, ja çfarë bën e vogla…
October 29
13:43 2016

Gazetari Blendi Fevziu është i njohur për natyrën e tij sportive, madje moderatori i “Opinion” është një adhurues i sporteve. E kemi parë shpesh të notojë, të lëvizë me biçikletë, të vrapojë etj.

Në postimin e fundit në Instagram ai shfaqet duke u stërvitur me vajzën e tij të vogël, Alis. Mesa duket, ai do ta mësojë të vajzën me kulturë sportive që në moshë të vogël dhe kjo është një gjë shumë e mirë.

Kjo nuk është hera e parë që Blendi na tregon vajzën e tij, pasi edhe më parë ka postuar foto dhe video në të cilat shfaqet vajza e vogël: një herë duke parë të atin në televizor dhe herë tjetër krah tij.

/Blitz.al/

?

A photo posted by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Komento
Shperndaje