Blitz

 Breaking News

Aleks Seitaj: Me kapi afshi për Xhesika Polon dhe përfunduam në shtrat!

Aleks Seitaj: Me kapi afshi për Xhesika Polon dhe përfunduam në shtrat!
December 09
12:37 2019

Shumëkush rrëfen se mund të bëjë çmenduri nën efektin e alkoolit dhe një histori mjaft interesante ka rrëfyer edhe Aleks Seitaj këtë të diel në “Thumbon”. Aktori i njohur tregoi për Aulonën dhe Fatmën se njëherë ishte aq tap sa kishte ngacmuar mikeshën e tij të ngushtë, Xhesika Polon.

“Ka qenë disa vite më parë isha me mikeshën time Xhesika Polo. Kemi pirë jashtëzakonisht shumë. Unë ditën tjetër kisha prova në teatër. Isha xurxull, isha keq, tmerr. I them Xhesi më ço pak në banjo se nuk mundem më. Më çon në banjo dhe më thotë do shkojmë në shtëpi. Në ato momente nuk di po më kapi një afsh për Xhesin. Nisa ti komplimentoja të pasmet. Unë: Xhesi po të shoh për herë të parë je shumë pjeshkë. Dhe si përfundim shkuam në shtëpi dhe fjetëm.
(Pra mund të kishte pasur diçka…)
Nuk e di! Unë kam shumë besim tek Xhesika. Xhesi e mban alkolin. “,- ka treguar Aleksi. /Blitz.al/

Share