Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Albi dhe Klaudia zgjedhin të pushojnë në këtë vend romantik

Albi dhe Klaudia zgjedhin të pushojnë në këtë vend romantik
November 11
16:42 2016

Prej disa kohësh, balerina e njohur Klaudia Pepa ka hapur shkollën e saj të baletit në Itali.

Gjatë kësaj jave, Albi Nako ka udhëtuar drejt Italisë dhe madje ka zgjedhur me Klaudian një vend shumë të veçantë për të vizituar.

Të gjithë e njohim historinë e dy të dashuruarve, Romeos dhe Zhuljetës. Çifti ka vizituar pikërisht shtëpinë e “dashurisë” për të kaluar një fundjavë romantike krah njëri-tjetrit.

Këto foto ata i kanë postuar në rrjetet sociale dhe duken shumë të lumtur./Blitz.al/

albii

Shperndaje